O nas

Celem naszej firmy jest dostarczanie szerokiego asortymentu wyrobów polietylenowych.

 

Firma Foliaplast

Foliaplast to zespół specjalistów w produkcji wyrobów z polietylenu. Głównym celem naszej pracy jest produkcja materiałów o najwyższej jakości.

Współpraca z dostawcami surowców oraz własna sortownia odpadów polietylowych pozwala nam kontrolować jakość produktu na każdym etapie jego produkcji. Dzięki kontroli jakości na każdym etapie gwarantujemy najwyższa jakość naszej produkcji.

Nasze produkty odpowiadają wszelkim międzynarodowym standardom i sprzedawane w wielu Państwach Unii Europejskiej. W produkcji wyrobów polietylenowych wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt z Włoch, Niemiec, Turcji i Tajwanu, którzy zapewnią produkty o najwyższej jakości. Ciągle badamy rynek, wybieramy najlepszych dostawców gwarantujących najwyższa jakość usług i materiałów.

Specjaliści "Foliaplast" dostarcza klientowi aktualnych informacji i odpowiedzą na wszelkie pytania. Nasi konsultanci udzielą odpowiedniej informacji o produktach i pomogą wybrać najlepsze dla twojej firmy produkty. 

Głównym celem zespołu Foliaplast jest dostarczenie materiałów najlepszej jakości naszym partnerom i klientom.

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była dla twojej firmy najbardziej korzystna. Pracując z nami dostaniesz produkt o najwyższej jakości, który spełni wymagania twojej firmy.